Електронні майданчики системи Прозорро.Продажі мать великий попит у користувачів, котрі пов’язані зі сферою деревообробки. Коли в 2020 році активно розпочались проведення торгів необробленою деревиною, великі підприємства одразу направили свою увагу туди.

Насправді іншого виходу не було, однак ця система дозволяє отримувати бажаний результат на засадах відкритості, прозорості та чесності. В свою чергу держава лише виграє від такої системи, оскільки відтепер є можливість слідкувати за виконанням вимог податкового законодавства, чого раніше не було.

Що таке хвойна технічна сировина та яке її призначення

Ознайомившись із корисними матеріалами на sale.uub.com.ua стає зрозуміло, що технічна сировина являє собою деревину, котра покрита корою та служить при використанні при різних промислових потребах. Українські лісні господарства продають цей продукт кожний рік та мають великий прибуток.

Попит на цю продукцію дуже великий, оскільки багато промислових виробництва напряму залежать від постачання цього матеріалу. Тому для них стає важливим не лише наявність та ціна на хвойну сировину, а й на вчасні поставки її замовнику.

Крім цього, сировина має відповідати державним стандартам ДСТУ, котрі прописані та чітко визначені в Україні. Ознайомитись із ними можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/tehsyrovyna-hv-na-elektronnyh-aukcionah-prozorro-prodazhi де є перелік із чотирьох важливих характеристик.

Як купити технічну хвойну сировину у 2021 році

Період розквіту корупції на ринку необробленої деревини закінчився у 2020 році. Саме тоді вступили у силу зміни, прийняті Кабінетом Міністрів України які призвели до впровадження ринку необробленої деревини до системи Прозорро.Продажі. Українська універсальна біржа стала однією із найперших товарних бірж, котра бездоганно виконала поставлені завдання.

На сьогодні більше 30 мільярдів гривень було зараховано до державного бюджету України саме завдяки роботі електронних майданчиків системи Прозорро.Продажі. Такі важливі зміни мають позитивний вплив на економіку країни та на рівень життя громадян в цілому.

Щоб розпочати приймати участь у онлайн-аукціонах треба зайти на сайт Української універсальної біржі та пройти процедуру реєстрації. Після цього ви миттєво отримаєте доступ до всіх діючих аукціонів, котрі зареєстровано на товарній біржі. Процедура проводиться відкрито, кожен учасник надає дозвіл на публікацію його особистої інформації.

За самим процесом слідкує не лише адміністрація ресурсу, а й учасники. Більш того, навіть якщо ви не приймаєте участь у торгах, ви маєте можливість простежити за закупівлями, дотриманням вимог закону та дізнатися результат проведених торгів. Всі інформація публікується без затримань та одразу після закінчення аукціону.

За останній рік на платформі Української універсальної біржи було проведено близько 1 500 аукціонів, на яких реалізовувалась необроблена деревина. Технічна хвойна сечовина в тому числі була предметом торгів. За отримання продукції за найвигіднішою ціною змагалося близько 470 підприємств з усієї України.

Ці торги принесли великий прибуток як державі так і підприємцям. Нагадаємо, що за 2020 рік, державний бюджет України за допомогою Української універсальної біржи було поповнено більше ніж а 30 мільярдів гривень. Якщо вам цікавий ринок необробленої деревини, а зокрема хвойної технічної сировини, то прямо заказ завітайте на офіційний сайт УУБ та ознайомтесь із правилами реєстрації нового учасника.