Не так давно стало відомо про те, що найближчим часом продаж арештованого майна буде проводиться продаж майна банків через систему Прозорро. Продажі.

Дана система дає можливість реалізовувати майно банкротів, які не змогли розрахуватися. Відповідно, держава має право на те, щоб відібрати це майно на свою користь. Більш детально про це ви можете дізнатися, переходячи за посиланням www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/areshtovane-majno-bankiv-na-majdanchyku-saleuubcomua. Важливо, щоб продаж подібного майна здійснювався через акредитований та перевірений електронний майданчик.

Що є причиною реалізації такого майна

Варто зазначити, що на такі кроки влада пішла не відразу. Створення такої системи було прийняте за цією причиною, що попередня система електронних торгів арештованим майном перестала бути актуальною та ефективною. Більш того, проведення подібних закупівель через систему Прозорро дозволить підвищити ефективність таких аукціонів. Будь-яка людина матиме змогу контролювати цей процес й слідкувати за тим, щоб все це здійснювалося на прозорих умовах без різного роду махінацій.

Користуючись майданчиком УУБ (Універсальна Українська біржа), ви матимете змогу купувати права та вимоги на певні кредити. Це може бути все, починаючи з житлової нерухомості заставлених квартир, виробничих об’єктів та закінчуючи транспортною технікою.

Для того, щоб взяти участь в подібному аукціону та отримати той арештований об’єкт, що вам цікавий, потрібно зареєструватися на відповідному електронному майданчику. Тобто, це повинна бути не система Прозорро. Продажі, а саме акредитована платформа, що схвалена в цій системі.

Майданчик УУБ – це один з варіантів, де можна знайти цікаві лоти з продажу арештованого майна. На самому сайті у вас не буде можливості на те, щоб взяти участь в подібному аукціоні. Але, на майданчику є посилання, переходячи за яким ви опинитеся на сайті sale.uub.com.ua, де у вас вже буде змога брати участь в аукціонах.

При цьому, потрібно враховувати ще такі пункти, як: реєстрація, оформлення заявки на участь, підготовка документів й так далі. При умові, якщо зі всіма цими моментами не буде проблем, то ви зможете без особливих зусиль взяти участь в аукціоні й спробувати отримати той об’єкт арештованого майна, що вас зацікавив.