“Українців немає!” Жириновський “блиснув” новим “розумним” висловлюванням

Одіозний депутат, лідер ЛДПР Володимир Жириновський озвучив абсолютно безглуздий фейк про те, що такої нації, як українці, нібито ніколи не існувало (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

В його уяві – це росіяни, яких радянська влада насильно змусила вивчити чужу мову. Своїми неадекватними роздумами політик поділився в ефірі пропагандистської програми “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1” повідомляє Обозреватель.

“Пожежу в Україні підпалили більшовики! Бо насильно йшла українізація російського населення! Ніяких українців немає! Це росіяни, яких змусили вивчити чужу мову! Не треба нам тут уникати нашої відповідальності. Якби ми насильно росіян не робили українцями… Вони мстять нам зараз, вони – росіяни, але режим такий, що вони бояться сказати, що вони росіяни!” – істерично кричав він.

Далі Жириновський зайшов в своїх неадекватних фантазіях ще далі і заявив, що за часів СРСР мільйони людей нібито не брали на роботу, якщо вони не проходили спеціальні курси українізації під назвою “Українство”.

“Це зробила Москва, більшовики тут сиділи, Сталін, і сама Компартія України! Ніяких українців не було ніколи! Це були західні області Російської імперії! Це все підготовлено австрійським Генштабом, у Відні підготовлено! Грушевський у Відні писав цей підручник штучний української мови!” – завершив свою беззмістовну промову він.

Як повідомлялось раніше, Жириновський заявив, що мріє домовитися з президентом США Дональдом Трампом про відродження Російської імперії і включення до її складу України.

Вам також може бути цікаво:

Залишіть коментар: