Патрульний врятував жінку й став героєм соцмереж

У Львові патрульний Микола Калакура в позаслужбовий час врятував жінку, в якої зупинилося серце. До приїзду “швидкої” він робив їй непрямий масаж серця.

“Сьогодні мої батьки поверталися з магазину і моїй матері стало погано, вона знепритомніла (вже пізніше дізналися, що проблеми з серцем). Батько розгубився почав плакати і кричати про допомогу, в цей момент проїздив хлопець, який зупинився та підбіг до матері, оглянув і сказав терміново викликати “швидку”. Сказав, що пульсу немає й почав робити непрямий масаж серця аж до приїзду “швидкої”, яка прибула за 15 хвилин”, – написав у Facebook син потерпілої. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Згодом з’ясувалося, що рятівник – інспектор патрульної поліції, командир роти четвертого батальйону Микола Калакура. Дізнався, що став героєм вже згодом, коли почали телефонувати колеги по роботі.

“Повертався з спортзалу, побачив, що на землі лежить жінка, а поряд чоловік махає руками. Я зупинився та сказав негайно викликати “швидку”. Пульсу не було, тому я почав робити масаж серця до приїзду “швидкої”. Навіть не знав її долі, поки не зателефонували з управління. Я ж нічого такого не зробив, добре, що все гаразд”, – зазначив він.

Син потерпілої дізнався що це патрульний – випадково. Запитав у медиків прізвище, яке вони записали, та знайшов рятівника в інтернеті.

“Хочу сказати велике дякую, дякую що не пройшли байдужо! Дякую, що зробили все від вас належне – дякую вам!” – написав син врятованої жінки.

В управлінні патрульної поліції Львівської області повідомили, що це вже не перше врятоване ним життя.

Вам також може бути цікаво:

Залишіть коментар: