Закупівля круглої деревини доступна на електронних платформах, таких як «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kuplu-lis-kruglyak-na-elektronnomu-auktsioni-prozorroprodazhi/. Цей спосіб продажу має багато переваг. Відкриті торги є повністю прозорими. Це означає, що кожен громадянин має право відстежувати аукціон у режимі реального часу. У відкритому доступі є інформація про всіх учасників.

Аукціон на відкритих біржах – це прозора та сумлінна система, де існує рівна конкуренція між усіма учасниками. У той же час пильний громадський контроль не дозволяє появу корупційних схем. В результаті на біржі формується реальна ринкова вартість товару.

Придбайте круглу деревину на аукціоні в системі Prozorro

Раніше величезна частина деревини продавалася за прямими контрактами, що сприяло сприятливому виникненню та формуванню корупційних схем. Для боротьби з корупцією була запущена нова система Prozorro.Sale, яка забезпечує прозорі та чесні аукціони для всіх учасників процесу.

З початку 2020 року за допомогою системи дозволяється продавати та купувати деревину. Процес регулюється Постановою КМ№ 1178 «Про продаж необробленої деревини на Прозорро.Продажі».

Система контролює продаж круглих лісоматеріалів великими лісогосподарськими підприємствами, але, враховуючи певні обмеження, коливання обсягів виставлених лотів (не менше 150 кубічних метрів) та цін (від 200 тис. грн). Натомість будь-хто може взяти участь в аукціонах, зареєструвавшись, наприклад, на ТБ «Українська енергетична біржа».

Поточний інтерфейс веб-сайту ТБ УЕБ допоможе вам швидко, без будь-яких додаткових зусиль, знайти лот і зробити на нього ставку. У той же час це не має значення в якому населеному пункті України ви знаходитесь.

Круглі лісоматеріали від виробника на порталі ТБ УЕБ

Клієнти платформи ТБ «Українська енергетична біржа» на відкритих аукціонах за продаж необробленого лісу принесли доходи державному лісогосподарському підприємству на суму понад 13 мільйонів гривень. Якщо ви також хочете придбати круглий ліс, скористайтеся нашою платформою.

За період відкритих Інтернет-торгів було проведено понад 1000 торгів з лесовими джерелами, дохід від яких становив 290 млн. грн. Такі показники вказують на напрямок продажу деревини на відкритих торгах, як перспективний і прибутковий.