Колектив ТСН виступив проти появи Оксани Марченко на 1+1

Журналісти Телевізійної служби новин телеканалу 1+1 висловили протест керівництву каналу через анонсовану участь Оксани Марченко в одному з шоу телеканалу.

Про це написав кореспондент ТСН Іван Гребенюк на своїй сторінці в Фейсбуці повідомляє nv.ua.

“Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу Танці з зірками може взяти участь Оксана Марченко. Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним”, – написав Гребенюк.

Він нагадав, що чоловік Марченко Віктор Медведчук неодноразово робив проросійські заяви. Гребенюк зазначив, що колектив ТСН не може вплинути на інший проект телеканалу, але залишає за собою право публічно висловлювати свою позицію.

Журналіст опублікував фотографії з зібраними підписами журналістів – близько 50 співробітників програми.

Ситуацію у відповідь на звернення Детектора медіа прокоментував генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко. За його словами, журналісти мають право висловлювати свою думку в тому числі і з приводу рішень каналу.

“Тим не менш, хотів би відзначити, що в проекті Танці з зірками беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань. Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті – в тому числі і Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів”, – йдеться у відповіді.

Віктор Медведчук – кум президента Росії Володимира Путіна і лідер проросійської громадської організації Український вибір.

Вам також може бути цікаво:

Залишіть коментар: