Чим Україні загрожує закриття залізничного сполучення з Росією

Закриття залізничного сполучення з Російською Федерацією, яке напередодні анонсував міністр інфраструктури України Володимир Омелян, принесе “Укрзалізниці” значні збитки.

Про це розповів екс-заступник міністра інфраструктури, радник “Укравтодору” Олександр Кава, передає 24канал з посиланням на “DW“.

За його словами, після закриття залізниці між Україною та РФ, вигоду отримає Білорусь.

Білоруська залізниця отримає додатковий пасажиропотік, активізуються нелегальні автобусні перевезення між Україною та Росією. Так само, як сталося з активізацією пасажироперевезень через аеропорт Мінська і збільшенням кількості рейсів Belavia,
– сказав Кава.

Колишній чиновник підкреслив, що українська влада ніяк не може запобігти нелегальним перевезенням між країнами.

“Просто це переведе ринок з легального сегмента в нелегальний”, – зауважив Кава.

Водночас як пише видання, у минулому році найприбутковішим для “Укрзалізниці” був саме російський напрямок, зокрема поїзд “Київ-Москва”. Він приніс “Укрзалізниці” понад 154 мільйони гривень. Загалом, за підсумками 2017 року за направленням з України в Росію було перевезено 900 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна збирається припинити залізничне сполучення з Росією.

А вже 7 серпня Володимир Омелян зазначив, що Україна не зможе припинити вантажне залізничне сполучення з Росією через зобов’язання перед Світовою організацією торгівлі.

Вам також може бути цікаво:

Залишіть коментар: