На сьогоднішній день аукціони, в яких може брати участь кожен користувач інтернет, проводяться в спеціальних майданчиках, що пропонують ефективно реалізувати будь-які товари.

Тепер дана платформа користується величезною популярністю, а це значить, що все більше учасників з різних сфер фінансової діяльності, можуть звернутися до них, з єдиною метою прискорити процес торгівлі та натомість отримати максимально вигідну прибуток. Тому реалізація арештованого нерухомого майна виконавцями судових розглядів — новий етап розвитку біржі аукціонів.

Коли запрацює система віртуальних торгів з арештованим майном?

Насправді проведення будь-яких торгів з реалізації арештованого активу через спеціалізоване держпідприємство має безліч переваг. Завдяки перенесенню торгів з звичайного варіанту на віртуальний, учасники аукціонів можуть стежити за подіями, що відбуваються з будь-якого пристрою.

Реалізація активів, пов’язаних з арештованим майном

Результатом продажу заарештованої нерухомості стає додаткова сума, отримана від продажу. В результаті все це йде на оплату боргів за кредитом. Але, якщо в момент реалізації заблокованих активів чинним в реальний час, їх ціна буде опускатися нижче ринкової, тому в першу чергу буде страждати сам боржник. Виставлення заарештованих активів нерухомості на реалізацію через портал Прозорро.Продажі дозволяє користувачам створювати велику конкуренцію, а банківським установам — моментально збувати всі лоти і за кращою вартості. Тепер же, щоб дізнатися про наявність всього списку виставлених на реалізацію об’єктів учасники можуть, скориставшись реєстром арештованого та конфіскованого українського майна.

Як продати чи купити арештоване майно?

На сьогоднішній день ДП Прозорро.Продажі володіє точно підготовленої та інноваційно оснащеної платформою, що дозволяє торгувати на будь-яких активах. Електронні аукціони, проводяться виходячи від використання сучасних обладнань. І тільки інноваційний підхід до торгів в онлайн-режимі робить всю цю систему більш привабливою для численних представників великого, середнього та малого бізнесу. Практично кожен день на офіційному сайті sale.uub.com.ua, в аукціонах участь приймають тисячі осіб, незалежно від своєї діяльності. Загальна вартість укладених між ними контрактів становить 10 мільйонів гривень.

Величезною популярністю в торгах користується рухоме і нерухоме майно, яке реалізується через систему Прозорро.Продажі. За рахунок цього залучення покупців буде відбуватися набагато швидше, ніж учасник торгів скористається звичайним сайтом оголошень. Тут пропонуються лоти з товарами, які давно не мають активності. Новітня програма, що використовується майданчиком, викликає величезний інтерес з боку зарубіжних партнерів. 2 роки тому проект Прозорро.Продажі перемагає на світовому конкурсі антикорупційних стартапів.
З 2016 р біржа починає тісну співпрацю з системою віртуальних торгів Прозорро.Продажі. Тільки завдяки раніше впровадженим нововведенем будь-які об’єкти проекту, що знаходяться під арештом банківських установ, або держави через систему https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property будуть продаватися максимально швидко, а головне, ефективно. Залишається сподіватися, що це все можна реалізувати.