Відомі імена тренерів четвертого сезону “Ліги Сміху”

У тренерських кріслах “Ліги Сміху” з’являться нові обличчя

Зовсім скоро на “1+1” стартує четвертий сезон Чемпіонату України з гумору “Ліга Сміху” виробництва Студії “Квартал 95” і Drive Production повідомляє tochka.net

Головною особливістю нового сезону стала оновлена ​​тренерська панель. Так, судити команди будуть учасники “Танців з зірками” Оля Полякова та Юрій Ткач, суддя проектів “Модель XL” та “Танці з зірками” Влад Яма, тренер “Голосу. Діти” Надя Дорофєєва, ведучий “Розсміши коміка” Ігор Ласточкін, член журі “Розсміши коміка” Євген Кошовий і актор серіалу “Слуга народу” Станіслав Боклан.

Незмінним ведучим проекту залишається Володимир Зеленський.

На вихідних в Одесі відбувся відбірковий фестиваль четвертого сезону “Ліги сміху”, в якому взяла участь рекордна кількість команд. 190 колективів з 69 міст і семи країн приїхали в “південну столицю”, щоб отримати свій шанс потрапити в чемпіонат. На сцені “Ліги сміху” виступили як молоді команди, так і ті, які вже полюбилися глядачам: “Відпочиваємо разом” (Хмельницький), “Лукас” (Кременчук), “Ніколь Кідман” (Суми), “Горобчик” (Харків) і “Вінницькі” (Вінниця) та інші.

14 команд увійдуть в сезон і зможуть поборотися за четвертий кубок “Ліги сміху”.

Можливо, вам буде цікаво:

2 Thoughts to “Відомі імена тренерів четвертого сезону “Ліги Сміху””

  1. […] якомога смішніше шоу. Уже зараз став відомий новий склад тренерів і команди які будуть брати […]

  2. […] Нагадуємо, тренерами нового сезону «Ліги сміху» стали Влад Яма, Юрій Ткач, Надя Дорофєєва, … […]

Залишіть коментар