Україну засипле сніг і вдарять морози: прогноз погоди до кінця тижня

До кінця робочого тижня в Україні збережеться плюсова температура вдень, при цьому періодично йтиме дощ, але вже на вихідних вихідним похолодає і піде сніг, але не скрізь.

Про це йдеться в прогнозі Укргідрометеоцентру.

Так, в середу, 14 березня, на всій території України буде хмарно з проясненнями.

У північних, центральних, південних областях, в Карпатах і Прикарпатті дощ, місцями з мокрим снігом. Температура вдень 2-7 градусів тепла, в західних областях, на півдні Одещини та в Криму 8-13 градусів тепла.
У східних областях без опадів, лише ввечері мокрий сніг, місцями ожеледь. Температура вночі до -9 градусів, вдень близько 0 градусів.

У Києві буде хмарно з проясненнями, очікується дощ, можливо, з мокрим снігом. Температура вночі 0-2 градуси тепла, вдень 3-5 градусів тепла.

У четвер, 15 березня, також очікується хмарна погода та невеликий дощ по всій Україні. У північних, центральних і Харківській областях з мокрим снігом. У західних областях без істотних опадів.

Температура вночі від 4 градусів тепла до -1. Вдень 3-8 градусів тепла, на півдні країни та на Прикарпатті місцями 9-14 градусів тепла.

У Києві буде хмарно з проясненнями. Невеликий дощ з мокрим снігом. Температура вночі 0-2 градуси тепла, вдень 3-5 градусів тепла

У п’ятницю, 16 березня в південній частині, вдень і в західних та місцями в центральних областях пройдуть опади, переважно дощ. На решті території без істотних опадів.

Температура вночі від 4 градусів тепла до 1 градуса морозу. Вдень 3-8 градусів тепла, на півдні країни та на Прикарпатті місцями 9-14 градусів тепла. У північних, Полтавській і Харківській областях вночі 0-5 градусів морозу, вдень від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

У Києві буде хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Температура вночі 1-3 градуси морозу, вдень 0-2 градуси тепла.

У суботу, 17 березня, в північній частині України очікується сніг. Температура вночі 1-8 градусів морозу, вдень від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла.

У південній частині та на Закарпатті дощ. Температура вночі 1-6 градусів тепла, вдень 8-14 градусів тепла.

На решті території дощ і мокрий сніг. Температура вночі від 3 градусів морозу до 3 градусів тепла, вдень 3-9 градусів тепла.

У Києві також пройде сніг. Температура вночі 3-5 градусів морозу, вдень 0-2 градуси морозу.

У неділю, 18 березня, в західній частині та північних областях сніг, температура вночі 7-13 градусів морозу, вдень 3-9 градусів морозу.

У південній частині, Приазов’ї та Дніпропетровській області невеликий дощ. Температура вночі 1-7 градусів тепла, вдень 7-12 градусів тепла.

На решті території мокрий сніг і дощ. Температура вночі 0-7 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 4 градусів тепла.

У Києві також пройде сніг. Температура вночі 8-10 градусів морозу, вдень 4-6 градусів морозу.

Можливо, вам буде цікаво:

One Thought to “Україну засипле сніг і вдарять морози: прогноз погоди до кінця тижня”

  1. […] Як повідомляв “Prosronews”, до кінця тижня в Україні очікуютьсяморози і сніг. […]

Залишіть коментар