Стало відомо, хто з українських олігархів потрапив у рейтинг журналу Forbes

Українські олігархи впевнено себе почувають у цьому рейтингу Видання Forbes зарахувало в свій щорічний світовий рейтинг доларових мільярдерів сімох українців. Відповідні дані опубліковані на сайті відомого журналу.

Найбагатшим українцем, за версією видання, традиційно виявився власник групи “Систем Кепітал Менеджмент” Рінат Ахметов. Він виявився на 334 місці серед мільярдерів з 5,5 млрд доларів. Згідно з даними Forbes, за рік Ахметов збільшив свій статок на 900 млн доларів повідомляє styler.rbc.ua

Друге місце серед українців отримав власник “Ferrexpo” Костянтин Жеваго, який з капіталом в 1,6 млрд доларів увійшов в рейтинг 1477 рядок. За минулий рік бізнесмен збільшив статки на 200 млн доларів.

У трійку українських мільярдерів увійшов такжн власник “Миронівського хлібопродукту” Юрій Косюк, який має 1,5 млрд доларів, в списку Forbes він фігурує під номером 1561.

Також в список світових мільярдерів Forbes за 2018 рік увійшли Віктор Пінчук, Геннадій Боголюбов та Ігор Коломойський.

Віктор Пінчук зайняв 1.650 місце зі статком у $1,4 млрд.

Основний бізнес Віктора Пінчука – заводи компанії “Інтерпайп” – розташовані на території Дніпропетровської області (заготівля брухту, виробництво сталі, виробництво труб).

Геннадій Боголюбов зайняв 1.867 місце в рейтингу зі статком $1,2 млрд, а Ігор Коломойський – 2.124-е, зі статком $1 млрд.

Обидва вони уродженці Дніпропетровської області. Тут же і починали свій бізнес, створивши на початку 90-х “ПриватБанк”. Об’єднання їх бізнесів називають фінансово-промисловою групою “Приват”.

Також у рейтинг увійшов Вадим Новінський зі статками в $1 млрд, розташувавшись на 2124 рядку.

Можливо, вам буде цікаво:

Залишіть коментар