Перехід на літній час 2018: коли в Україні переводять годинник

Щороку в Україні двічі переводять годинник. Перехід на літній час традиційно відбувається наприкінці березня. Коли це станеться в 2018 році, читай нижче

Перехід на літній час в 2018 році в Україні відбудеться 25 березня. Годинники переведуть на одну годину вперед повідомляє lux.fm.

Цього року стрілки годинників потрібно перевести в ніч з 24 на 25 березня о 3 ранку на одну годину вперед. Таким чином українці спатимуть на годину менше у весняно-літній період.

Дату, коли переводять годинники в Україні, затвердили в 1996 році. З того часу перехід на зимовий час відбувається в останню неділю жовтня, а на літній – в останню неділю березня.

Як повідомляють експерти, перехід на літній час є більш стресовим для організму, ніж на зимовий. Для того, щоб процес відбувся легше, варто щодня за тиждень до цього лягати спати на 15 хвилин раніше.

Також краще обмежити вживання алкоголю, міцного чаю та кави перед сном. Вони заважають організму розслабитися. Замість цього, щоб перехід на літній час був легшим, влаштовуйте собі зранку контрастний душ і вмикайте динамічну музику.

Можливо, вам буде цікаво:

Залишіть коментар