Партія “Азова” запропонувала ввести в Україні смертну кару за корупцію

Партія “Національний корпус”, створена представниками громадянського корпусу “Азов” і ветеранами полку “Азов”, вимагає “жорстко карати” за зловживання владою та службовим становищем.

Партія “Національний корпус”, створена сьогодні в Києві, запропонувала ввести смертну кару за зловживання владою і корупцію.

Як повідомляє прес-служба полку “Азов”, про це йдеться в програмі партії.

“Програма партії виходить з принципів україноцентризму. Документ передбачає наведення порядку в структурі влади, створення умов для залучення в країну технологій Четвертої індустріальної революції, розширення низового управління, розвиток української атомної енергетики, жорстке покарання за зловживання владою і корупцію – аж до смертної кари “, – сказано в повідомленні.

Партія також зажадала розірвати Договір про дружбу і дипломатичних відносинах з Росією.

“Відновлення відносин пропонується провести тільки після деокупації Криму і Донбасу, а також виплати Росією репарацій”, – заявили в “Корпусі”.

Про намір створити партію у вересні оголосив нардеп, колишній командир полку “Азов” Андрій Білецький.

Батальйон особливого призначення “Азов” був сформований в травні 2014 року в Маріуполі. З листопада того ж року батальйон увійшов в структуру Нацгвардії. Пізніше підрозділ розширили до полку.

14 жовтня в Києві пройшов установчий з’їзд “Національного корпусу”. Партію очолив Білецький.

Мораторій на смертну кару в Україні був введений в 1995 році в рамках зобов’язань перед Радою Європи. У 2001 році вступила в силу нова редакція Кримінального кодексу, в якій смертна кара була замінена довічним ув’язненням. У травні 2002 року Україна приєдналася до протоколу №13 Європейської конвенції про права людини, що передбачає повне скасування смертної кари за будь-яких обставин. У липні 2003 року документ вступив в силу.

Можливо, вам буде цікаво:

Залишіть коментар