Олю Полякову спіймали на “крадіжці” (ВІДЕО)

Полякова напередодні 8 Березня розповіла в інтерв’ю для телеканалу ICTV, що колись у Вінниці крала квіти і її спіймали “на гарячому”.

Оля Полякова розповіла комічну історію зі свого життя про те, як її спіймали на “крадіжці”, передає Ukr.Media.

Полякова напередодні 8 Березня розповіла в інтерв’ю для телеканалу ICTV, що колись у Вінниці крала квіти і її спіймали “на гарячому”.

Зірка зізналася, що одного разу не встояла перед тюльпанами, квітучими біля будівлі міської ради Вінниці. Оля вирішила нарвати собі букет, проте була спіймана працівником міськради.

“Дядечко, який схопив мене за спідницю, хотів все розповісти моїй мамі. Але я його так просила, що він не розповів”, – з посмішкою згадала співачка і закликала чоловіків дарувати своїм жінкам квіти не тільки на свята, а щодня.

Також Полякова жартома додала, що з віком у жінок пропадає бажання отримувати квіти, оскільки вони потребують більш дорогих подарунків.

“Жінки за 30-ть дозволяють любити себе і без квітів, головне, щоб були діаманти”, – пожартувала Оля.

(Оля Полякова на 6:35)

 

Можливо, вам буде цікаво:

2 Thoughts to “Олю Полякову спіймали на “крадіжці” (ВІДЕО)”

  1. […] співачка Оля Полякова, яка раніше поділилася курйозною історією про “крадіжку” квітів, розповіла, чому відмовилася від головної […]

  2. […] Як повідомлялось раніше Оля Полякова розповіла комічну історію зі свого життя про те, як її зловили на крадіжці. […]

Залишіть коментар