Необхідно максимально розірвати відносини з Росією, щоб вимагати посилення міжнародних санкцій проти РФ – посол

Надзвичайний і Повноважний посол України зауважив, що українська влада повинна розробити національну систему санкцій проти Росії

На сьогодні в України немає національної системи санкцій проти Росії. Про таке в ефірі “5 каналу” заявив екс-представник України в Раді ООН із прав людини, Надзвичайний і Повноважний посол України Володимир Василенко повідомляє 5канал.

“Українська влада повинна розробити систему санкцій проти Росії. Національна система санкцій повинна діяти, а її немає на сьогодні. На жаль. А в нас зростає обсяг торгівлі з Російською Федерацією”, – зазначив він.

Василенко наголосив, що Україна має максимально розірвати відносини з Росією, щоб вимагати посилення міжнародних санкцій проти неї.

“Аналіз відносин з Росією показує, що всі механізми співпраці, які свого часу були розроблені українсько-російською співпрацею, вони врешті-решт були використані Росією проти України. Тому звідси висновок: Україна має максимально розірвати відносини з Росією. Відносини мають відбуватися в санкційному режимі”, – сказав він.

Нагадаємо, як заявила посол США в Україні Марі Йованович, Сполучені Штати зберігатимуть санкції проти Росії, допоки Крим не повернеться під контроль України.

Можливо, вам буде цікаво:

Залишіть коментар