«Народився зі страшним пороком, а також розумовою відсталістю»: Стала відома вся правда про Андрія Парубія

Андрій Парубій народився в місті Червоноград в 1971 році і лікарі приголомшили своїм висновком, адже він народився зі страшною недугою – “заячою губою”

Але батьки Парубія не здавалися, тому після декількох операцій змогли виправити недолік. А коли Андрію було шість років, лікарі йому поставили діагноз – “розумова відсталість легкої форми”. Коли журналісти зв’язалися з лікарями Червоноградської лікарні, ті довели, що дійсно йому поставили такий діагноз. До того ж в лікарні вказали, що хлопця навіть не хотіли приймати в школу.

Але, незважаючи на висновок лікарів, Парубій зміг закінчити школу і досить успішно, після чого вступив до Львівського університету ім. І. Франка, навіть закінчив аспірантуру на кафедрі політології та соціології. Уже в студентські роки він проводив активну громадську діяльність, виступаючи на протестах проти влади, на одному з яких його заарештували. А в 1990 році Парубій став депутатом Львівської облради і через рік з Олегом Тягнибоком заснував СНПУ, яка згодом стала партією “Свобода”. Пізніше він працював депутатом у Львівській міській раді.

З 1997 року на політика порушили кримінальну справу, яка розглядалася сім років, його звинувачували в нанесенні тілесних ушкоджень, погрози вбивства під час масових протестів біля пам’ятника Івану Франку у Львові. Справу закрили в 2004 році і, зрозуміло, ніхто не відповів за скоєне.

Парубій брав активну участь і під час «Помаранчевої революції», а також став комендантом Євромайдану. Але тут навколо його фігури було чимало сварок та звинувачень. Політика звинувачували в розтраті коштів, які збиралися на потреби Євромайдану, адже тоді він купив кілька об’єктів нерухомості. Але зараз він сидить на почесному місці у Верховній Раді і його абсолютно не хвилюють колишні “подвиги”.

Можливо, вам буде цікаво:

Залишіть коментар