Найсильніші хуртовини і потепління: синоптик дала новий прогноз погоди по Україні

В Україні на зміну циклону з Балкан йде новий, який посилить снігопади і принесе сильні хуртовини, а потепління настане тільки після 5-6 березня

Про це на своїй сторінці в Facebook написала синоптик Наталія Діденко.

Так, за її словами, вже під вечір 28 лютого циклон прийде на південь України і на південний схід України, включаючи Дніпро і навколишні райони.

“Тому ввечері в середу в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській областях, у Криму та Приазов’ї знову буде дуже складна ситуація – снігопади, хуртовини, налипання мокрого снігу, істотне погіршення видимості. Всі райони, близькі до моря, обережно – шторм, обледеніння!” – наголосила Діденко.

Також, вона зазначає, що 1 березня всю Україну, крім західних областей, накриють сильні снігові хуртовини

“Мороз і сильний вітер завтра залишаються. Вночі -9… -16, вдень -5… -11 градусів. На південному сході і сході 28 лютого температура підвищиться: вночі -4… -8, вдень -3… + 2 градуси”, – уточнила Діденко.

У Києві 28 лютого також буде морозно, очікується сніг та поривчастий вітер.

“Найближчої ночі -13, завтра вдень -9 градусів. У найближчі дні все ще холодна ніч, і помірно холодний день. Зі снігом. І щоб не настільки холодно і сумно – починаючи з 5-6 березня в Україні почнеться потепління!” – резюмувала Діденко.

Можливо, вам буде цікаво:

Залишіть коментар