МЗС: Росія погрожує ядерним ударом

Рада Федерацій РФ погрожує ядерним ударом. Про це у Twitter написала речник Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца

“1.03.2014 р. Рада Федерації РФ підтримала звернення про дозвіл на застосування збройних сил РФ в Україні. Сьогодні погрожує ядерними ударами”, — написала Беца повідомляє УНН.

Нагадаємо, у своєму посланні до Ради Федерацій Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія застосує ядерну зброю у випадку, якщо до неї буде застосовано зброю масового ураження.

“Відповідь буде миттєвою і з усіма наслідками. Ні в кого з цього приводу не має бути жодних сумнівів”, — заявив Путін.

Під час виступу він заявив про початок випробування новітніх ракет “Сармат”, які зможуть протидіяти системі ПРО. За словами Путіна, Росія йде на кроки з розробки новітнього озброєння через розгортання США протиракетної оборони.

Також, за даними російських ЗМІ, Путін сказав, що сподівається на те, що сказане сьогодні “протверезить будь-якого потенційного агресора, а відповідь Росії на ядерний напад буде миттєвою”.

Нагадаємо, нещодавно Російська Федерація заявила, що може денонсувати Європейську конвенцію з прав людини і припинити співпрацю з ЄСПЛ. Російська влада вважає, що Європейський суд з прав людини приймає “політизовані” рішення при розгляді скарг РФ, а також ігнорує аргументи російської сторони.

Можливо, вам буде цікаво:

Залишіть коментар